top of page
Małgorzata Toma - kaligrafia malarstwo p

 designer

MAŁGORZATA  TOMA

KIM JESTEM

Jestem absolwentką wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zajmuję się tworzeniem identyfikacji i informacji wizualnej oraz projektowaniem wielu różnorodnych materiałów reklamowych i wizerunkowych potrzebnych do rozwoju marki klienta.

Projektowanie to nie tylko moja praca ale również pasja, której poświęcam się codziennie od 10 lat. Obecnie realizuję ją w STUDIO A - jednej z najlepszych agencji reklamowych na Śląsku, gdzie zajmuję stanowisko starszego projektanta.

ikona-06.png

projektowanie

branding

key visual

identyfikacja wizualna

ikona-05.png

produkt

3D

wizualizacje

design

ikona-04.png

plakat

prostota
obserwacja
przekaz

malarstwo

styl
pasja

emocja

CZYM SIE ZAJMUJĘ

MOJE PROJEKTY
 

Na swoim koncie mam wiele udanych i obszernych realizacji.


 

Projektowałam całościowe materiały wizerunkowe i reklamowe dla firm np. Ekoenergetyka, salon kosmetyczny Euforia. Niezależnie od tego czy projektuję obszerny materiał czy pojedynczą wizytówkę - poświęcam ich cały swój kreatywny potencjał. Bo każdy projekt jest moją wizytówką którą chcę pokazać światu. Poniżej prezentuję niektóre z nich.

Ulotki, karty produktowe, rollupy, banery, wizytówki.

materiały na targi branżowe

Komplet spójnych graficznie projektów dla firmy ekoenergetyka. W skład działań wchodziła analiza obecnych materiałów klienta i odświeżenie wizerunku materiałów graficznych.

Branding, ulotki, cennik, roll-upy, bannery, grafiki społecznościowe.

materiały na targi branżowe

Projekt materiałów wizerunkowych dla salonu kosmetycznego EUFORIA. Produkcja i dostarczenie niektórych z wyżej wymienionych materiałów do klienta. Opieka nad spójnością wizualną materiałów projekty postów do mediów społecznościowych oraz okolicznych kartek świątecznych.

Salon kosmetyczny euforia

EKo
energetyka

EKO_akcydensy.png

elementy do przestrzeni publicznej

Siedziska, leżanki, oświetlenie, ukształtowanie przestrzeni.

projekt dyplomowy

Projekt zestawu elementów pozwalający budować i aranżować przestrzeń publiczną. Elementy spójne projektowo tworzą integralną i funkcjonalną przestrzeń. W skład projektu wchodzą: elementy budujące przestrzeń: podwyższenia, kwietniki, ławki, leżanki, parawany, oświetlenie.

Po godzinach pracy jestem malarką, szwaczką, kaligrafuję, odnawiam meble, projektuje wnętrza...i wiele więcej :) Tworzę. Dużo i często. W mojej głowie codziennie błąkają się nowe pomysły, które staram się przelewać z wyobraźni w rzeczywistość.

bottom of page